Muzyka jako tło ślubu cywilnego

Zdecydowana większość urzędników w Urzędach Stanu Cywilnego nie będzie miała problemu z tym, że zamierzacie wynająć na Wasz ślub cywilny zespół lub wokalistkę i instrument muzyczny.

Ale powinniście na samym początku uprzedzić urzędnika o tym, że na Waszym ślubie będzie muzyka. Na każdym z nich bardzo popularne są instrumenty smyczkowe, które świetnie podkreślą powagę tego wspaniałego wydarzenia. Poniżej przedstawiamy Wam inspiracje na muzykę na ślubie, fotografia ślubna została zrobiona w kościele w mieście jakim jest Kraków.

Lubicie eksperymentować?

Możecie tutaj dodać inne instrumenty takie jak saksofon, który ma wiele zastosowań i pasuje zarówno do tych poważnych wydarzeń jak i tych mniej. Jeśli na ślub zaprosicie saksofonistę to nic nie stoi na przeszkodzie aby wynająć wokalistę, który zaśpiewa Wasze ulubione utwory. Pomyślcie także o chórze. Internet to miejsce gdzie znajduje się wiele inspiracji i pomysłów, które można wykorzystać na ślubie. Pamiętajcie, że ślub Wasz jak i każdej innej pary musi być wyjątkowy, a muzyka musi sprawić, że będzie on niezapomniany dla każdego gościa, który przyjedzie na Wasz ślub i wesele dlatego trzeba wynająć fotografa, którego pasja to fotografia ślubna, dzięki temu będziecie mogli zawsze wracać do tego wspaniałego dnia!

fotografia ślubna kraków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *