Jak powinna wyglądać umowa z każdym salonem sukien ślubnych?

Jak wiadomo zakup sukni ślubnej jest jedną z najważniejszych rzeczy aby to wydarzenie mogło dojść do skutku. Każdy z salonów gdzie zechcecie kupić suknię posiada swój własny wzór umowy tak samo jak umowa na usługę jaką jest fotografia ślubna bez względu na to w jakim miejscu jesteście, czy jest to Kraków, Rzeszów czy Warszawa.

Pamiętajcie aby dokładnie przeczytać umowę, Jeśli chodzi o zapłatę to przeważnie salony pobierają 50 procent zaliczki, reszta przy odbiorze sukni. Może być tak, że jeśli zrezygnujesz z sukni w momencie gdy będzie ona uszyta to możesz nie otrzymać zadatku, dlatego, że właścicielka salonu poniosła już koszt związany z uszyciem

To pewnego rodzaju zabezpieczenie dla każdego z salonów.

Jeśli to suknia, która będzie specjalnie sprowadzana to możecie nie mieć możliwości także jej głębszej modyfikacji. Pamiętaj o tym, że po przymiarce nie powinnaś za bardzo chudnąć, chociaż każdą z sukien można zwęzić i poszerzyć. Ważną i istotną sprawą jest także to aby zamówić ją na minimum pół roku przed ślubem, po to aby salon miał czas na przymiarkę i uszycie. Umowy wymagają często numeru PESEL w razie gdy ktoś przypadkiem nie zechce zapłacić za suknię. Umowy tworzy się w dwóch egzemplarzach, dla salonu i Panny Młodej. Fotografia ślubna poniżej przedstawia suknie ślubne. Została zrobiona w miejscu jakim jest Kraków.

fotografia ślubna kraków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *