Idealna zastawa w idealnym miejscu

Zastawa na weselu powinna składać się z jednolitej linii dlatego, że jeśli organizujecie wesele w stylu glamour będziecie potrzebowali porcelany.

Taka zastawa czeka na Was w miejscu jakim jest Klub Bankowca. Jeśli zorganizujecie wesele w stylu rustykalnym we wspaniałym obiekcie jakim jest Klub Bankowca będziecie mogli śmiało wykorzystać kamionkę. O czym trzeba pamiętać? O tym aby nie łączyć kilku serwisów i nie mieszać sztućców. Nakrycie na stole winno rozłożyć się co 50 centymetrów, aby każdy z gości mógł komfortowo się przemieszczać jak i jeść. Po każdej stronie talerza musicie ułożyć po trzy pary sztućców, odległość między nimi musi wynosić około 1 centymetr.

Podczas wesela, gdy potrawy będą dokładane powinno dokładać się także sztućce.

Nakrycie powinno składać się z trzech noży, widelce natomiast po stronie każdego z talerzy. Jeśli w Waszym menu znajdą się zupy to łyżki muszą znaleźć się po stronie noży. Co z talerzykiem na pieczywo? Powinniście go ustawić z lewej strony, tuż obok widelców. Nie zapomnijcie o nożyku do pieczywa. Klub Bankowca to idealne miejsce na przyjęcie weselne. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *