Strefy rozrywki dla starszych i młodszych

Warto aby hotel, który został przez Was wybrany oferował wiele różnorodnych atrakcji. takim miejscem z pewnością jest Hotel Narvil.
, który oferuje Strefę Rozrywki Laguna wyposażoną w profesjonalne stoły do gry w bilard jak i snooker oraz kilka torów gry w kręgle.

Dla najmłodszych gości stworzono opcję gdzie na jednym z torów można podnieść bandy a kule rzucone przez dzieci trafią do celu. Miejsce to cieszy się dużą popularnością, dlatego warto wcześniej rezerwować miejsce w recepcji hotelu. Kolejna atrakcja to zabawy przy muzyce profesjonalnego Dja, które odbywają się codziennie oprócz niedzieli, a efekty świetlne i parkiet pomogą w świetnej zabawie. Imprezy zamknięte można zorganizować w klubie Loch Ness, który posiada w swojej ofercie projektor oraz bar. Wybierz to miejsce jeśli chcesz zorganizować wieczór panieński lub kawalerski. Inne atrakcje na terenie hotelu to Squash, tenis stołowy, ziemny, siatkówka, siłownie, wycieczka jachtem, wycieczki rowerowe oraz basen. Kręgle, bilard i snooker są dodatkowo płatne, a strefa rozrywki dostępna jest od poniedziałku do soboty. Hotel Narvil to idealne miejsce na odpoczynek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *