Najbardziej osobista forma ślubu

Ten typ ceremonii cieszy się dużym zainteresowaniem w Wielkiej Brytanii oraz Szkocji, jednak ta piękna forma ślubu opanowała już właściwie cały świat! W Polsce Pary również zaczęły doceniać taki charakter ślubu i wesela.

Wygląda on tak samo, jak w innych krajach: najczęściej ślub odbywa się w urokliwym plenerze, a narzeczeni przygotowują swój spersonalizowany scenariusz ceremonii oraz piszą własne przysięgi.

Wszystko odbywa się naturalnie i możecie skupić się na przeżywaniu…

Są to momenty bardzo wzruszające, ponieważ najczęściej mistrz ceremonii opowiada historię Pary i skupia się tylko na nich, jako ludziach. Jest to cudowne doświadczenie i jeśli coraz częściej myślisz o tej formie ślubu, to z pewnością pragniesz przeżyć swój ślub bardzo emocjonalnie i prawdziwie. Chcesz wzruszeń, szczerych uśmiechów i łez szczęścia. Wypowiesz słowa tylko te, które naprawdę trzymasz w swoim sercu i będzie tak romantycznie i sensualnie, jak tylko tego zapragniesz! Już bardziej osobiście się nie da! Tu może wydarzyć się wszystko: przemowy gości, ulubiona muzyka Pary Młodej… Po prostu celebracja miłości! Nie pozwól by to wszystko tak szybko umknęło – utrwal ten dzień i wracaj do niego tyle razy, ile tylko chcesz!


Ślub humanistyczny jest odpowiedzą na potrzeby Par, które są niewierzące lub niepraktykujące, a pragną ceremonii, która jest wyjątkowa, duchowa i indywidualna… To, jak będzie wyglądał ten dzień – zależy wyłącznie od Waszej wrażliwości i estetyki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *