SPA w Hotelu Arłamów

Hotel Arłamów przygotował ofertę SPA, która powstała z myślą o tych, którzy chcą wykorzystać pobyt właśnie tutaj na poprawę samopoczucia i odzyskanie sił witalnych.

To miejsce gdzie zastosowano najnowocześniejsze technologie a podczas zabiegów wykorzystuje się najnowocześniejszy sprzęt. Hotel Arłamów
jest miejscem gdzie każdy z gości może korzystać z wielu zabiegów regeneracyjnych. Wszystkie zabiegi w tym miejscu wspierają wszystkie funkcje organizmu oraz przyspieszają regenerację ciała. Oferta tego miejsca to przede wszystkim masaże, termoterapia, fizykoterapia, terapie antycellulitowe, chromoterapia, kinezyterapia jak i hydroterapia. Również VIP SPA zaprasza na odprężenie duszy i ciała gdzie przeprowadza się zabiegi oraz rytuały, które dostosowane są do indywidualnych potrzeb każdego kto korzysta z tych usług. To świetne miejsce na relaks we dwoje lub spotkanie w gronie przyjaciół. VIP SPA to kilka pokoi luksusowych, zabiegi najwyższej klasy, sanatorium, jacuzzi dla dwojga, taras, szampan i przekąski w strefie relaksu. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *