Niezapomniane przyjęcie weselne nad Jeziorem Rożnowskim

Wymarzonym miejscem do świętowania podczas przyjęcia weselnego jest zdecydowanie Heron Live Hotel znajdującego się nad Jeziorem Rożnowskim. Imprezy organizowane tam zapadną Wam w pamięć do końca życia ale i Waszym bliskim.

W tym czasie czerpcie z tego, że możecie spotkać się ze swoją rodziną. Miejsce to gwarantuje Wam najlepszą obsługę przyjęcia o czym świadczy pięć gwiazdek, to także gwarancja przebiegu imprezy zgodnie z Waszymi oczekiwaniami i gości.

Do organizacji wesela właściciele oddają specjalnie przygotowaną salę, specjalnie na tą okazję, ona właśnie będzie tłem niezapomnianej nocy. Każdy z gości znajdzie tutaj wspaniałe dania dla siebie, ponieważ kuchnia w tym miejscu to połączenie tradycji i nowoczesności. Wszystkie dania serwowane są według wcześniej uzgodnionych preferencji gości weselnych, dlatego też menu jest dostosowywane pod potrzeby gości. Kucharze zawsze stają na wysokości zadania i komponują potrawy nie tylko te tradycyjne, ale i z wykorzystaniem egzotycznych przypraw. Heron Live Hotel to najlepsze miejsce na wesele.

Właśnie to jak będzie smakował ten wspaniały dzień zależy od Szefa Kuchni, którym jest Krzysztof Małocha. On w połączeniu z oczekiwaniami smakowymi każdej Młodej Pary stworzy coś naprawde genialnego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *