Najlepsze apartamenty i pokoje idealnie dopasowane do wymagań gości

81 pokoi w skład których wchodzi 38 pokoi Comfort, 35 pokoi Comfort Plus, 4 pokoje Comfort Lux, Apartament, Apartament Comfort, Apartament Lux i Penthouse to miejsca, które oddają do dyspozycji właściciele Heron Live Hotel. Pokoje te zapewniają wygodę, udogodnienia, oraz piękne widoki.

Każdy z pokoi jest przeznaczony dla osób niepalących. To miejsce idealne do wypoczynku dla alergików, gdyż każdy pokój jest jonizowany i to stwarza dla nich świetne warunki. 

Każdy z pokoi w Heron Live Hotel stwarza warunki do wypoczynku jak i pracy, projektowane są tak aby sprostać wymaganiom każdych z gości. Każdy z nich ma wygodny i nowoczesny charakter, dostarczają bodźców do aktywnego wypoczynku i relaksu a okna pozwalają nacieszyć oko pięknem pobliskiego jeziora i lasów.

Na wyposażeniu każdego z pokoi są przede wszystkim takie udogodnienia jak sieć bezprzewodowa, telewizor, klimatyzacja, sejf, biurko, część wypoczynkowa, szafa, prywatna łazienka, suszarka, szlafrok, zestaw kosmetyków, kapcie, minibar, ręczniki, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz telewizja satelitarna.

Pokoje Heron Live Hotel z pewnością przypadną Wam do gustu, tam z pewnością dacie ponieść się relaksowi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *