Kwiaty we włosach – Panna Młoda

Które kwiaty nadają się do fryzur ślubnych? Tutaj musimy nie tylko zastanowić się, które kwiaty lub ich kolory najbardziej nam się podobają, ale także trwałość i to, czy dobrze przylegają do włosów. W końcu mamy nadzieję, że zapewnią one nie tylko piękną dekorację Twojej fryzury przez całą ceremonię, ale także przez całą noc. Stawiając na odporność,i na wysoką temperaturę i brak wody warto wybrać storczyki, róże, lilie, goździki oraz hortensje.


Kwiat solo we włosach – powinien pochodzić z bukietu panny młodej lub głównego motywu dekoracji ślubnej. Powinien wyglądać tak pięknie jak wykończona fryzura.
Ślubny wianek – bardzo popularny towarzysz ślubu będzie dobrze wyglądał na głowie panny młodej o szczupłej sylwetce i która ma niezbyt szerokie ramiona.
Kwiaty w warkoczu do ślubu – utalentowany stylista fryzur umiejętnie wplata żywe kwiaty w warkocze i ochroni je przed wypadnięciem. Tutaj mamy wiele możliwości – możemy rozpocząć lub zakończyć tkanie jednym kwiatem, lub stworzyć splot wzdłuż całej długości fryzury.

fotografia ślubna rzeszów

Jedna odpowiedź do “Kwiaty we włosach – Panna Młoda”

  1. Świetny artykuł, ale jakoś nie bardzo podobają mi się kwiaty i wianuszki we włosach. Na ślubie znajomej podczas przysięgi odpadły jej kwiatuszki. Nie wiadomo czy śmiać się czy płakać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *