Jak zapomnieć o wszelkich troskach i oddać się chwili relaksu

Z pewnością każdy z nas marzy o tym aby oddać się chwilom zapomnienia podczas pobytu w miejscu gdzie jest ogólnodostępne SPA, gdzie będziemy mogli zrelaksować się w jacuzzi lub zażyć odprężającego masażu.

Z pewnością takim miejscem jest Pałac Mała Wieś, który posiada własne SPA, miejsce gdzie już nie będziecie musieli wyobrażać sobie o tym, że zapominacie o codziennych troskach i zobowiązaniach, to miejsce gdzie naładujecie baterie i nabierzecie wiele energii do działania. Pałac ten to wyjątkowe miejsce, ponieważ jego otoczenie i wnętrza wraz z ogrodami i parkami sprawią, że poczujecie się jak w bajce zażywając odrobiny luksusu, te chwile będą Wasze.

Właśnie tutaj wykorzystywane są najlepsze kosmetyki do masażu w Komnacie Wellness & Spa, to także tutaj przygotowane są i czekają na Was rytuały tematyczne, które zagwarantują ukojenie i dodadzą Wam masę siły na przyszłość. 

Kosmetyki wykorzystywane do rytuałów wygładzą Waszą skórę, pozwolą się Wam odprężyć. Miejsce to nie tylko wspaniałe SPA, ale znajdziemy tutaj też saunę, która sprawi, że zechcecie wracać tam jeszcze nie raz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *