Wesele w Warszawie

A może by tak wesele last minute w stolicy?
Jeśli sezon i dzień tygodnia są mało dla Was nie istotne, jesteście dobrze zorganizowani to last minute może okazać się dobrym rozwiązaniem. Para Młoda zaoszczędzi trochę pieniędzy, ale część gości nie dotrze na wesele bo prawdopodobnie będzie miała już plany lub musi niestety pracować jeśli wybierzecie środek tygodnia na wesele.

Czytaj dalej Wesele w Warszawie

Idealny termin na sesje ślubną

W momencie gdy pary wybierają się do pracy za granicę od razu po ślubie najlepszą opcja jest sesja plenerowa w dzień ślubu, ale większość par wybiera jako datę pleneru ślubnego inny dzień niż dzień wesela, takie rozwiązanie na datę plenerowej sesji ślubnej daje dużo swobody i czasu, przez co można wybrać się w kilka miejsc, które mogą być oddalone od siebie.

Czytaj dalej Idealny termin na sesje ślubną

Dekorujemy ślubne auto

Aktualnie dekoracje ślubnego auta to równie ważny element całej weselnej aranżacji i dekoracji.. Młodzi chcą wywrzeć dobre wrażenie na gościach, i to powinno rozpocząć się już w momencie pojawienia się udekorowanego auta pod kościołem, które wprawi w zachwyt wszystkich gości.
Samochody z połowy poprzedniego wieku, wymagają ozdób z wyczuciem i sercem. Na aucie z lat 50, wianuszki w kształcie koła lub serca sprawdzą się świetnie, dlatego polecamy uzyć takich kombinacji jeśli nie wynajęliście florystki.
Żeby ślubne auto dobrze prezentowało się ze wszystkich stron, florystki proponują ozdoby na klamki, drzwi, lusterka lub nawet na tył samochodu. Tak wyposażone auto stanowi stylistyczną całość, co zawsze robi dobre wrażenie.
Wybieracie samochód nowoczesny? Florystka pewnie przygotuje dla was tradycyjną wiązankę na pojazd. Jej kolorystyka i charakter powinien nawiązywać do bukietu Pani Młodej, ale uwzględniać powinien również kolor auta.

filmowanie wesel warszawa

Dzieci na Waszej ceremonii ślubnej

W przeszłości dużo razy zdarzyło się, że obrączki do ślubu przynosi Młodej Parze jeden z małych uczestników tej wspaniałej ceremonii, dziewczynka lub chłopczyk, często też dwójkowo.
Gdy na Waszym ślubie znajdzie się dziecko lub dwójka dzieci odważne by sypać kwiatki jako mała druhna albo podać wam obrączki na przysiędze to można śmiało uznać, że jesteście szczęściarzami i możecie działać w kierunku angażacji dzieci na ceremonię ślubną.

Czytaj dalej Dzieci na Waszej ceremonii ślubnej

Plaża jako miejsce ceremonii ślubnej

Ślub na świeżym powietrzu także oznacza komary, nic nie psuje ceremonii tak jak goście zjadani przez komary. Zapalcie przed ceremonią specjalne świeczki przeciw komarom, lub dajcie im specjalne środki w sprayu.
Okulary przeciwsłoneczne przydadzą się gościom w dwóch sytuacjach, mianowicie gdy słońce będzie mocne oraz kiedy będzie silny wiatr. Powiedzcie gościom o zabraniu okularów na wasz ślub.
Jeśli zależy Ci na butach z wysokim obcasem zamów dywan na plażę, na którym odbędzie się ceremonia ślubu.

Czytaj dalej Plaża jako miejsce ceremonii ślubnej