Zasady krojenia tortu weselnego

Krojenie tortu kiedyś odbywało się po oczepinach, czyli po północy. Aktualnie nie jest to już zasadą, której się przestrzega, a młodzi sami wybierają odpowiednią do tego porę. Czas krojenia tortu weselnego, to okazja do wygłoszenia jakiejś mowy czy toastu. Możecie nawiązać w niej do tematu Waszego uczucia. Po krojeniu tortu weselnego młodzi częstują się nim nawzajem, kolejne kawałki powinny zostać wręczone rodzicom, nowożeńcy przekazują tort swoim teściom.

Czytaj dalej Zasady krojenia tortu weselnego

Candy bar na waszym weselu!

Od paru lat, dużą popularnością cieszy się candy bar czyli słodki stół, który budzi duże zainteresowanie zarówno wśród młodszych jak i nieco starszych gości. Na słodkim stole nigdy nie może zabraknąć wykwintnych, deserowych przekąsek, pysznych pralinek, czy też trufli. Świeże, pikantne papryczki chili oblane czekoladą to propozycja dla najprawdziwszych łasuchów.

Czytaj dalej Candy bar na waszym weselu!

Atrakcje fotograficzne dla dzieci na Waszym weselu

Standardowo polecamy fotobudkę na wasze wesele!
Najmłodsi goście będą mieli okazję założyć śmieszne akcesoria i bardzo chętnie z nich korzystają, a tym samym mają okazję spędzić czas na wspólnych wygłupach podczas robienia zdjęć z rodzicami i innymi gośćmi.
Zdjęcia z fotobudek są zazwyczaj drukowane w dwóch egzemplarzach, jeden dla pary młodej, a drugi dla gości w ramach upominku dla nich, co jest dla nich miłą pamiątką.

Czytaj dalej Atrakcje fotograficzne dla dzieci na Waszym weselu