Menu na przyjęcie weselne w otoczeniu wspaniałej natury

Menu weselne jest jedną z najważniejszych rzeczy jaką trzeba załatwić przed weselem. Oczyszczalnia Miejsce to obiekt gdzie takie menu wybierane jest w towarzystwie każdej Młodej Pary. Otrzymują oni 45 dni przed wydarzeniem aktualny spis dań, które mogą być serwowane tego dnia, dzięki temu komponuje ona sama swoje menu. W ciągu następnych 15 dni młodzi wybierają swoje menu po czym lokal wstępnie wycenił je i podaje cenę, która będzie ceną obowiązującą od jednej osoby. Ostatecznie 30 dni przed przyjęciem weselnym finalnie ustala się cały skład menu, liczbę gości oraz to kto jest na jakiej diecie. Koszt podstawowego menu w tym obiekcie na 2021 rok to 320 złotych za jedną osobę na weselu, z kolei na pikniku ślubnym 290 złotych za osobę. To cena, która jest gwarancją obfitości, dlatego też nikomu nie zabraknie jedzenia. Kuchnia nie proponuje też dań, które musiałaby wcześniej robić a potem podgrzewać, ponieważ najważniejsze są tutaj świeże i pyszne potrawy. Jedzenia jest tyle, że starczy dla wszystkich bez konieczności wyrzucania.

Komunia i chrzest w zabytkowym dworku pod Krakowem

Obsługa Dworu w Tomaszowicach z ochotą zorganizuje każdą komunię i chrzest, na sukces tego miejsca składa się wiele czynników mianowicie świetna rustykalna Oranżeria, gdzie zmieści się wielu gości, każde wnętrze jest specjalnie udekorowane kwiatami lub innego rodzaju dekoracjami, obsługa kelnerska w tym miejscu jest na wysokim standardzie, nadzór osoby która organizuje przyjęcia okolicznościowe.

Czytaj dalej Komunia i chrzest w zabytkowym dworku pod Krakowem

Idealna ceremonia ślubu i wesele w plenerze

Jeśli chcecie urządzić ceremonię zaślubin w plenerze to idealne miejsce znajduje się w obrębie Dworu Sieraków, to teren z którego mamy widok na Beskid Wyspowy. W miejscu jakim jest Dwór Sieraków w przypadku niepogody Para Młoda i goście weselni schronienie znajdą w zabytkowym budynku, który jest alternatywą na taką okoliczność. Właściciele zapraszają do urządzenia uroczystości w parku dworskim. Ciekawostką jest to, że na terenie obiektu znajduje się figura Jezusa Miłosiernego z 1847 roku, właśnie ona daje możliwość ślubu kościelnego. 

Czytaj dalej Idealna ceremonia ślubu i wesele w plenerze

Wesele w pałacu

Jeśli chcecie zostać gospodarzami jednego z najlepszych przyjęć weselnych wybierzcie Pałac Zdunowo, który znajduje się pod Warszawą a położony jest w zabytkowym parku. Profesjonalny personel sprawi, że ten dzień będzie niezapomniany nie tylko przez Was ale i Waszych gości.

Czytaj dalej Wesele w pałacu

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru miejsca noclegowego

Jednym z najważniejszych aspektów podczas wyboru miejsca na urlop jest właśnie wybór tego miejsca, ale nie tylko, ważna jest okolica i ludzie. Pałac ten oferuje wiele wspaniałych miejsc w swoim obrębie, gdzie można wypocząć. Po całym dniu aktywnego wypoczynku gdzieś trzeba spać i właściciele zadbali o to proponując kilka rodzajów pokoi dla swoich gości. Pokój dwuosobowy w Oficynie to miejsce z widokiem na stare drzewa, staw jak i sam pałac, tam mieszczą się wszystkie oficyny.

Czytaj dalej Na co zwrócić uwagę podczas wyboru miejsca noclegowego