Fotograf w Rzeszowie

Szukasz fotografa w Rzeszowie lub w okolicach?
Najważniejsze jest to czego oczekujesz, więc zanim dokonasz wyboru, weź pod uwagę portfolio danego fotografa. Czy ma on doświadczenie i historię za sobą, która pokazuje, że ma obycie w tej materii. Każda profesja fotograficzna jest inna. Fotografowie zajmujący się dziećmi nie zrobią dobrych zdjęć ślubnych i odwrotnie. Fotograf ślubny nie zrobi dobrych zdjęć dzieci czy noworodków. Jest to inna dziedzina i wymaga innego podejścia do sprawy.
Czy cennik fotografa ślubnego jest adekwatny do tego co prezentuje, estetyki zdjęć oraz wrażliwości na piękno?
Czym dokładnie jest reportaż ślubny? Czy jest coś na co szczególnie fotograf ma zwrócić uwagę podczas Waszego dnia.
Jeśli chodzi o sesje po ślubie zadajcie pytanie czy fotograf pojedzie z Wami na zagraniczny plener ślubny i czy odległość i czas nie będzie stanowić komplikacji w prowadzeniu jego działalności?

Prawa autorskie do zdjęć:
WhiteStory | Fotograf Rzeszów

Najbardziej osobista forma ślubu

Ten typ ceremonii cieszy się dużym zainteresowaniem w Wielkiej Brytanii oraz Szkocji, jednak ta piękna forma ślubu opanowała już właściwie cały świat! W Polsce Pary również zaczęły doceniać taki charakter ślubu i wesela. Wygląda on tak samo, jak w innych krajach: najczęściej ślub odbywa się w urokliwym plenerze, a narzeczeni przygotowują swój spersonalizowany scenariusz ceremonii oraz piszą własne przysięgi.

Wszystko odbywa się naturalnie i możecie skupić się na przeżywaniu…

Są to momenty bardzo wzruszające, ponieważ najczęściej mistrz ceremonii opowiada historię Pary i skupia się tylko na nich, jako ludziach. Jest to cudowne doświadczenie i jeśli coraz częściej myślisz o tej formie ślubu, to z pewnością pragniesz przeżyć swój ślub bardzo emocjonalnie i prawdziwie. Chcesz wzruszeń, szczerych uśmiechów i łez szczęścia. Wypowiesz słowa tylko te, które naprawdę trzymasz w swoim sercu i będzie tak romantycznie i sensualnie, jak tylko tego zapragniesz! Już bardziej osobiście się nie da! Tu może wydarzyć się wszystko: przemowy gości, ulubiona muzyka Pary Młodej… Po prostu celebracja miłości! Nie pozwól by to wszystko tak szybko umknęło – utrwal ten dzień i wracaj do niego tyle razy, ile tylko chcesz!

Ślub humanistyczny jest odpowiedzą na potrzeby Par, które są niewierzące lub niepraktykujące, a pragną ceremonii, która jest wyjątkowa, duchowa i indywidualna… To, jak będzie wyglądał ten dzień – zależy wyłącznie od Waszej wrażliwości i estetyki.

Wesele w Pałacu Zdunowo

Kiedy myślicie o swoim ślubie, marzycie o tym, żeby wszystko udało się jak sobie zaplanowaliście. Żeby Goście przybyli bez różnych niespodzianek, żeby pogoda dopisała, żeby przysięga przebiegła pomyślnie. A miejsce, które wybraliście na ślub i wesele było najpiękniejsze. Widząc dekoracje i otoczenie – Wy i Wasi gości robicie WOW. Wspaniałym miejscem dla Magdy i Marka okazał się Pałac Zdunowo.

W TEN dzień nasi nowożeńcy wygrali wszystko. Ich wesele, które odbyło się się w pięknej rezydencji Pałac Zdunowo wszystkich zachwyciło. Zabytkowy hotel z restauracją mieszczą się w gminie Załuski, w województwie mazowieckim. Rezydencja, która liczy przeszło 100 lat ma ciekawą historie, ale dzięki nowym właścicielom udało się ją ocalić od zapomnienia i tchnąć w to miejsce nowe/stare życie.

Fotograf w Warszawie

Szukasz fotografa w Warszawie lub w okolicach?
Najważniejsze jest to czego oczekujesz, więc zanim dokonasz wyboru, weź pod uwagę:

Portfolio danego fotografa. Czy ma on za sobą historię, która pokazuje jego doświadczenie w tej materii. Nie każda profesja fotograficzna jest taka sama. Fotografowie zajmujący się dziećmi nie zrobią dobrych zdjęć ślubnych i odwrotnie. Fotograf ślubny nie zrobi dobrych zdjęć dzieci czy noworodków. Jest to inna dziedzina i wymaga innego podejścia do sprawy.
Czy cennik fotografa ślubnego jest adekwatny do tego co prezentuje, estetyki zdjęć oraz wrażliwości na piękno?
Co ma być zawarte w reportażu ślubnym? Czy jest coś na co szczególnie fotograf ma zwrócić uwagę podczas Waszego dnia. Nie może zostać to pominięte.
Czy fotograf pojedzie z Wami na zagraniczny plener ślubny i czy odległość i czas nie będzie stanowić komplikacji w prowadzeniu jego działalności?

fotograf warszawa

Prawa autorskie do zdjęć:
WhiteStory | Fotograf Warszawa

Wesele w Hotelu Arłamów****

Hotel Arłamów

Wesele w Hotelu Arłamów****

Hotel Arłamów

Magią filmu ślubnego jest to, że możemy od nowa cieszyć się chwilą, która przenosi nas do momentów życia, do których chcemy powracać. My pragniemy powrócić wspomnieniami do niesamowitego miejsca, jakim jest Hotel Arłamów na wesele, które na długo zapadnie w naszej pamięci.

Hotel Arłamówwesele w Hotelu Arłamów

Wesele pełne klasy i szyku w luksusowym Hotelu Arłamów na jednej z najpiękniejszych sal w Polsce. Wszystko było oprawione najpiękniejszymi dodatkami i dekoracjami, przygotowane z najwyższą starannością. Dbałość o szczegóły była widoczna w każdym aspekcie. Hotel, oprócz swojej niesamowitej lokalizacji oraz przepięknych wnętrz i pokoi, oferuje wyjątkowe SPA. Opinie wśród gości na temat pobytu były wręcz zachwycające, zdecydowanie wizyta tutaj jest warta każdej ceny. Arłamów często odwiedza Lech Wałęsa – jest to jego jedno z ulubionych miejsc wypoczynku.

Arłamów plener

Można powiedzieć, że był to wyjątkowy ślub w plenerze. Sceneria zachwycała.

Arłamów wesele

użyte zdjęcia w artykule są właśnością firmy WhiteStory | Fotograf Kraków

Zastanawiasz się nad wyborem fotografa na swoją uroczystość? Na pewno jest to ważna decyzja i musi być przemyślana.

Ślub w Piątek coraz bardziej popularny

Ślub w Piątek

Pomimo najczęściej organizowanych w sobotę wydarzeń ślubnych coraz więcej par postanawia zrobić swój ślub w piątek, zyskując dodatkowy dzień na świętowanie z bliskimi. Każdy dzień może być wyjątkową okazją do tego, aby okazać sobie miłość. Tak naprawdę nieważne jest to, kiedy powiecie sobie sakramentalne „TAK”. Liczy się to, co czujecie.

Więcej informacji jak zorganizować ślub w piątek i wybrać fotografa i filmowców dla uwiecznienia chwil zapraszamy na stronę whitestory.pl

ślub w piątek

użyte zdjęcia w artykule są właśnością firmy WhiteStory.

Ślub za granicą – spełnij swoje marzenia

slub za granica

Śluby za granicą są magiczne. Kochamy patrzeć na zdjęcia, które są w nietypowych miejscach. Kto by nie marzył o tym, aby powiedzieć to szczególne „tak” poza granicami naszego kraju. Tanie loty oraz bogata oferta biur podróży sprzyjają nowożeńcom, aby pobrać się w wymarzonym przez siebie miejscu. Ludzie są bardziej otwarci na przygody swojego życia, chcą czegoś więcej. Wiele par decyduje się na zawarcie związku małżeńskiego na przykład w Barcelonie, Paryżu, Santorini, Mediolanie, na Sycylii czy w Wiedniu.

Ustalcie budżet, spakujcie walizki i w drogę po marzenia!

Więcej informacji jak zorganizować ślub za granicą i wybrać fotografa i filmowców dla uwiecznienia chwil zapraszamy na stronę whitestory.pl

slub za granica

użyte zdjęcia w artykule są właśnością firmy WhiteStory | Fotograf Kraków

Zastanawiasz się nad wyborem fotografa na swoją uroczystość? Na pewno jest to ważna decyzja i musi być przemyślana.

Pałac Goetza – zdjęcia ślubne

Pałac Goetza w Brzesku

Pałac Goetza zdjęcia ślubne

Pałac Goetza w BrzeskuPałac Goetza wybudowany został przez Jana Albina Goetza, szerzej znanego jako Jan Goetz Okocimski.  Pałac ma charakter neobarokowy i neorokokowy. Na jego terenie znajduje się również kaplica, którą wykonała wiedeńska pracownia architektoniczna Fellner & Helmer.  Od 1900 roku zaraz po jego ukończeniu pałac został zamieszkany.

Pałac Goetza zdjęcia ślubne

Dziś jest miejscem, gdzie można z pewnością zorganizować wszelkiego rodzaju wydarzenia jak np. ślub i wesele. Hol, w którym zostało urządzone miejsce do tańczenia dla gości weselnych wypełniają słynne neobarokowe schody.  Elegancja i urok tego miejsca zachwyci każdego.

Pałac Goetza | Schody neobarokowe

użyte zdjęcia w artykule są właśnością firmy WhiteStory | Fotograf Kraków

Zastanawiasz się nad wyborem fotografa na swoją uroczystość? Na pewno jest to ważna decyzja i musi być przemyślana.

Fotografia Ślubna – dlaczego wybór najlepszego fotografa dla siebie jest ważną decyzją

Fotografia zatrzymuje i zamyka w kadrach niepowtarzalne momenty na zawsze, a to dzięki użyciu spustu migawki. Powracamy codziennie do danych chwil, przypominamy sobie emocje, które wtedy nam towarzyszyły – wciąż się cieszymy.

fotografia ślubna

jest pamiątką na całe życie i tworzy osobliwą opowieść Waszego dnia, dlatego tak ważną decyzją jest wybór fotografa ślubnego.

Fotograf Kraków

Jesteś tu, ponieważ szukasz zaufanego i profesjonalnego fotografa, który zajmie się całym Twoim reportażem ślubnym? Dobrze trafiłeś!

Zobacz reportaż ślubny z Pałacu Goetza.